Şartlar

İade – Değişim Bilgisi

dodoBees. üzerinden yapılan satışlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen şartlara göre 14 gün içerisinde ürünü reddetme hakkı kapsamında iade ve değişim işlemi yapılabilmektedir. İade taleplerinizi info@dodobees.com’a mail atarak ya da 0543 407 06 53/54 (Hafta İçi 09:30 – 18:00) nolu telefondan bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Değişim – iade işlemlerinde, faturanın aslının ibrazı ve ürüne ait olan tüm aksesuarlar ile birlikte ürün kutusu ya da ambalajının hasarsız bir şekilde teslim alındığı gibi gönderilmesi zorunludur. Para iadesi durumunda kargo ücreti geri ödenmemektedir.

Kargo paketi ezik. Ne yapmalıyım?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo yetkilisine konu ile ilgili tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade edilen ürünlerin ücret iadesi ne zaman gerçekleşir?

Ürün tarafımıza ulaştıktan ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra ödeme yaptığınız kart üzerinden geri ödeme için talep oluşturulur. Talep oluşturulduktan sonra ödeme en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleşir.